Pozycjonowanie czy Google Ads?

pozycjonowanie czy google ads?

Osoby, które chcą uwidocznić swoją witrynę w internecie często nie wiedzą, którą drogę promocji witryny (pozycjonowanie czy reklamowanie) wybrać, i która będzie odpowiednia dla prowadzonego biznesu. Podjęcie dobrego wyboru jest o tyle ważne, iż źle zainwestowanych pieniędzy nikt nam nie zwróci. Pół biedy, jeśli zainwestowaliśmy te środki w Google Ads - wygenerowały one ruch na witrynie który w mniejszym lub większym stopniu wpłynął na promocję marki bądź też sprzedaż w sklepie internetowym. Gorzej, jeśli wydaliśmy pieniądze na pozycjonowanie niepopularnych fraz, których uzyskanie nie przełożyło się w żaden sposób na liczbę odwiedzin.

Czytaj więcej: Pozycjonowanie czy Google Ads?

Rewolucja w pozycjonowaniu - Google robi porządki

logo google

W ostatnich dniach Google wprowadziło istotną poprawkę w algorytmach wyszukiwania, która poskutkowała zmianami na czołowych pozycjach pod szeregiem haseł kluczowych i wyrzuciły z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania wiele wyników kierujących nawet do znanych na rynku firm o randze potentatów.

Czytaj więcej: Rewolucja w pozycjonowaniu - Google robi porządki

Czym jest GIS?

zdjęcie: etap.com

W największym skrócie jest to "System Informacji Geograficznej", a programy go tworzące umożliwiają przedstawienie na mapie obiektów i powiązanych z nimi danych. Obiekty są przedstawiane jako wektory, czyli obiekty graficzne są opisane za pomocą figur geometrycznych, natomiast tło mogą stanowić mapy rastrowe (czyli np. skanowane mapy tradycyjne, bądź zdjęcia lotnicze) jak i wektorowe.

Czytaj więcej: Czym jest GIS?

Motto

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." - Henry Ford

Kontakt

Rozwiązania Informatyczne "OMEGA"

  • Tel: (+48) 504 386 000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • WWW: www.riomega.pl