Systemy geoinformacyjne

GIS, czyli systemy geoinformacyjne, to oprogramowanie umożliwiające łączenie danych zapisanych w postaci liczbowej lub tekstowej z ich reprezentacją graficzną. W praktyce, systemy GIS umożliwiają nam dostęp do potrzebnych nam informacji za pośrednictwem graficznego interfejsu mapowego, jak również pozwalają na wizualizacje zebranych w bazie danych informacji na mapie.

Nasza firma świadczy usługi doradcze zarówno przed wdrożeniem oprogramowania geoinformacyjnego, jak i w trakcie wdrożenia oraz w okresie użytkowania systemu. Przeprowadzamy analizy przedwdrożeniowe i pomagamy dobrać odpowiedni system do potrzeb przedsiębiorstwa, monitorujemy przebieg wdrożenia oraz doradzamy w efektywnym wykorzystywaniu GIS.

Poza doradztwem, świadczymy także usługi wdrożeniowe systemów GIS na bazie oprogramowania Quantum GIS rozpowszechnianego na zasadzie wolnej licencji GPL, dostosowanego każdorazowo do potrzeb firmy. Wdrożenia takie polecamy w szczególności małym przedsiębiorstwom, które chcą uniknąć wysokich kosztów licencji i obsługi systemu.

Nasze usługi kierujemy głównie dla firm i przedsiębiorstw branży wodociągowej i komunalnej.

Motto

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." - Henry Ford

Kontakt

Rozwiązania Informatyczne "OMEGA"

  • Tel: (+48) 504 386 000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • WWW: www.riomega.pl