Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron www jest w chwili obecnej jedną z najbardziej elementarnych metod reklamy w internecie. Jako wyjątkowo skuteczna - bo po odpowiednim wybraniu słów kluczowych oraz uzyskaniu wystarczająco wysokich pozycji w wyszukiwarce trafiamy bezpośrednio do osób zainteresowanych naszą ofertą - jest bardzo chętnie wybierana zarówno przez duże firmy działające na rynkach ogólnopolskim oraz globalnym, jak i przez małych przedsiębiorców zainteresowanych reklamą w rejonie działania swojej firmy.

Nasza firma oferuje swoim Klientom usługi pozycjonowania w atrakcyjnych cenach, jednakże ze względu na metody naszego działania i bardzo duży nacisk kładziony na optymalizację strony www pod kątem wyszukiwarek, nasze usługi świadczymy głównie Klientom którzy korzystają z usług projektowania stron internetowych przez naszą firmę. Pozycjonujemy zgodnie z wytycznymi Google, dzięki czemu możesz być pewnym, iż Twoja witryna nie zniknie z wyników wyszukiwania pod wpływem automatycznej lub ręcznej kary.

Z naszych - wieloletnich - doświadczeń wynika iż bez odpowiedniego pozycjonowania nawet najlepiej wykonana i najbardziej efektowna witryna pozostaje bezużyteczna jako źródło pozyskiwania klientów, a inwestycje poniesione na taką witrynę nie rokują nadziei na odzyskanie zainwestowanego kapitału.

Swoje usługi świadczymy głównie dla klientów z rejonu Śląska i Zagłębia. Naturalnym, wynikającym z lokalizacji siedziby naszej firmy, terenem naszych działań są miasta Tychy, Katowice, Bielsko-Biała oraz przyległe miejscowości.

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy."

Stuart Henderson

Motto

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." - Henry Ford

Kontakt

Rozwiązania Informatyczne "OMEGA"

  • Tel: (+48) 504 386 000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • WWW: www.riomega.pl